Derya Uluğ Ev Haliyle Top Sektirdi

Karantinanın 7.gününde ünlüler arasına yeni bir akım başladı.Gün geçmiyor ki sosyal medya da yeni akımlar çıkmasın.Karantina ile birlikte yeni bir akım daha eklendi evde tuvalet kağıdı sektirme akımı. Derya Uluğ tam 12 kere sektirerek ünlülere meydan okudu! derya ulug tuvalet kağıdı

Derya Uluğ TAM 12 KEZ SEKTİRDİ!

Ünlüler arasında başlatılan yeni bir akım da karantina günlerinde vakit geçirmek için kullanılan ‘ TUVALET KAĞIDI SEKTİRME CHALLENGE’ diğer ünlülerin arasında rekor kırarak tam 12 Kez sektirdi. Ev haliyle dikkat çeken şarkıcı güzel fiziği ile de dikkat çekmeye devam ediyor.
Derya Ulug son single i Göremedim Sende Bi de Sen Bak şarkısı Youtube da tam 8 milyon izlemişti.Uzun zamandır ekranlar da olmayan sanatçı haliyle unutulmaya başlamıştı. Akıllardan silinmesine bu karantina günlerinde de izin vermeyen Ulug Challenge ile yine akıllarda canlanmayı başardı.

Ulug un lüks evi de dikkatlerden kaçmadı. İtalyan mimar De Copella tarafından dizayn edilen ev Ulug’ a çok pahalıya patladığını biliyoruz. Yeni albümünü bu sene çıkarmayı düşünen sanatçı korona virüs nedeniyle onu da ertelemiş gözükmekte.

Twitter da takipçilerinin yorumları ise şöyle
Süper ligde 12 kere sektiremiycek futbolcu olduğuna eminim .
Benden iyi yapmış reis benimkini bu say 😀
Doğal gaz köklenmiş dibine kadar biz solucan gibi ailecek yorgan altındayız
Derya ablamız çok sevdiğimiz bir ablamızdı
Belhanda’ dan iyi a*k
Bunlarda hiç üşümüyor hepsi atlet kilot fakirlik ruhumuzda var
Kadraj Magazin: Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, karantinanın 7. gününde tuvalet kağıdı sektirdi. #10toqueschallenge akımına katılan Uluğ, tam 12 kere tuvalet kağıdı sektirerek insanlara meydan okudu.

21 Şubat 1986 doğumlu olan sanatçı küçük yaşlarda katıldığı ses yarışması ile beraber hayatına yön vermeye başlamıştır.Doğma, büyüm İzmir’li olan sanatçının Babası tekstilci, Annesi ise ev hanımıdır. Üç kardeşi bulunan Derya Uluğ’un ses yarışmasına katılmasından sonra nota eğitimleri almaya devam etmiştir.Muğla Üniversitesinde Müzik Öğretmenliği eğitiminin ardından Haliç Üniversitesinde Devlet Konservatuarında Yüksek Lisans yapmıştır. Ebru Gündeş’in 3 yıl vokalistliğini yapmış olan sanatçı, albüm çalışmalarına hız vermek için yoluna tek başına devam etme kararı almıştır.

Canavar, Okyanus gibi şarkılar ile yaza damgasını vuran sanatçı piyasada kendine yer bulmuşa benziyor.

İşte o link

Eti Karam reklamında oynayan Yaprak Medine haberimiz için lütfen tıklayın.