Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında?

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? Duygu Özaslan yaptığı paylaşımlarla son zamanlarda çok fazla dikkat çekmeye başladı. Yaptığı instagram paylaşımıyla çok konuşulan Duygu Özaslan kim? Kaç Yaşında? Hepsinin cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bugün paylaştığı iç çamaşırlı fotoğrafın ardından yine gündem olan Duygu Özaslan, çok konuşuldu.

Duygu Özaslan

Son günlerde çok konuşulan Duygu Özaslan kimdir? Kaç Yaşında? Youtube üzerinden yayınlandığı makyaj videoları ile adını duyuran Duygu Özaslan’ın şu an Youtube‘da 1.44 milyon takipçisi bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bacak fotoğrafını paylaşan Duygu Özaslan fotoğrafına Migrenim tuttu notunu düştü. Bu paylaşımın altına onlarca yorum olan Youtube fenomeni Duygu Özaslan’ı bazı sosyal medya kullanıcıları kendi bacak fotoğraflarını paylaşarak tiye aldı. Peki Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında?

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Duygu Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlayan Duygu Özaslan; kısa sürede fenomen haline gelmiş ve her geçen gün abone sayısı artarak 1 milyonu aşkın kişiye ulaşmayı başarmıştır.

Duygu Özaslan bir röportajında; yabancı vloggerları izlediğini, arkadaşlarının ona makyaj ve kozmetik konularını çok sorduğunu ve bir kanal açmasını dile getirdiklerini, bunun üzerine Youtube kanalı açtığını söylüyor.

Son paylaşımı ile yine çok konuşuldu

Yaptığı iç çamaşırlı paylaşım ile çok konuşulan Duygu Özaslan binlerce yorum ve beğeni aldı.

Ünlülerden Zeynep Bastık yoruma emoji bıraktı

Instagram’da 1,5 milyon takipçisi bulunan Duygu Özaslan’ın cesur pozu kısa sürede 83 binden fazla beğeni aldı. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Özaslan’ın fotoğrafına ateş emojisi koyarak beğendiğini belli etti.

Bazı yorumlarda ise çok fazla marka takıntısının olduğunu söyleyen kullanıcılar. ”tamam markayı gördük fotoğrafı kaldırabilirsin”, ”ödün koptu demi marka görünmeyecek diye” gibi yorumlar yaparak ünlü youtuber’ı eleştiri topuna tuttu.

Duygu Özaslan ise yapılan kötü eleştirilere kesinlikle cevap vermemekte ısrarcı. Migren pozuyla çok konuşulan Duygu Özaslan bu pozuyla da çok konuşulacak gibi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

🐇

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()