ETİ KARAM GURME REKLAMINDA OYNAYAN KIZ KİM?

ETİ KARAM REKLAMI

Eti Karam Gurme reklamında oynayan kız kim? Büyük bir kitlenin beğenerek tükettiği eti karam Gurme yeni bir reklam filmiyle sosyal medyada ve televizyonlarda yer almaya başladı.

15-20 saniye aralıklarında ki reklamlarda bilindik yüzlerden çok keşfedilmemiş yeni isimlere yer verdiler.


Evet gelelim konuya Eti Karam reklamında oynayan kız (kadın oyuncu) kim ? (Öncelikle fotoğrafına bakalım aynı insandan mı bahsediyoruz ? Size bu makalenin sonunda İnstagram adresini ve Youtube kanalından bir Vlogunu paylaşacağız.)

ETİ KARAM REKLAMI

Eti karam gurme reklamında oynayan kız kim ?
Aradığınız kişi yukarda ki görsel ise firma yeni yüzlerle çalışmak istemiş ve bunlardan biri de kısa saçlı iri siyah gözlü alışagelmişlikten farklı olan model Yaprak Medine.Kendisi çok tanınmıyor ve elde ettiğimiz bilgilere göre 2011 yılında modelliğe başlamış olması.Daha önce ekranlarda yer alan Eti Karam Gurme reklamından önce 4 işte daha gözler önündeydi.Hm’in iki reklam filminde Kerem Bursin’le oynayan güzel model marjinal tarzıyla gözümüze çarpmıştı.Son reklam filmi kadar iyi yönetilmediğinden mi yoksa onu ön plana çıkaracak şey biraz karanlık mı onun kararını siz vereceksiniz.

Eti Karam Gurme reklamında oynayan Yaprak Medine kimdir ?


Eti Karam Gurme reklamında oynayan kız Yaprak Medine ratalentmanagement manejerliğe bağlı model kısa küt saçlarıyla ve iri siyah gözleriyle gerçekten yürek yakıyor. İnternette onunla ilgili çok bilgi yok hatta iki ekşi sözlük entry haricinde bu yazıdan başka bir bilgi bulamayacağınızı garanti edebiliriz.


Eti Karam Gurme Reklam Yüzü
Asıl mesleğinin hemşirelik olduğunu öğrendiğimizde bizde şok olmuştuk. 1997 doğumlu olan model yengeç burcu. Boyu 1.73 cm ve kilosu da 47. Kariyer olarak ne planlıyorsun diye sorduğumuzda ise çok fazla kaderci olduğunu ve net bir gelecek planı olmadığını belirtti.Bu yazıyı yazıyor olduğumuz vakitlerde ise İstanbul’da ailesiyle beraber yaşıyor. Hangi üniversite de okuyor sorusu ise sizi şaşırtabilir çünkü kendisi 3-4 aylık bir süreçten sonra okulu bıraktığını söyledi ve şunları ekledi ‘Sadece üniversite mezunuyum demek için okumaya değer mi ?’ Hemşirelikten modelliğe geçişini ise hemşirelik yaptığı sırada bir arkadaşının sorusunun vesile olduğunu belirtiyor. Soru ise şu ‘Yaprak sürekli gelecekte kendimi bu mesleği yaparken görmüyorum diyorsun peki bırakmak için neyi bekliyorsun ? Üniversite okumadan nasıl hemşirelik yaptı sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim tabi ki sağlık meslek lisesinde okuyarak.Keşke o lise de okusaydım demekten kendini alamıyor insan.

YAPRAK MEDİNE KİMDİR

Yaprak Medine İlk tecrübesinin ise bir instagram butik sayfasının attığı mesajla başladığını belirtiyor.İlk çekim buluşmasına katılamamış fakat bir sonraki sefer de ne kaybederim düşüncesi ile modellik serüveni başlamış.

Giyim tarzı ve dış görünüşü bize alışık olduğumuz ”estetik” modellerden farklı gelen Yaprak Medine’ye giyim tarzını sorduklarında ise herhangi bir marka takıntısı olmadığını genellikle basic ürünler tercih ettiğini belirtti.Genel olarak dolabını ise Zara’dan doldurduğunu da ekledi.

Hobilerinden söz etmek gerekirse: kitap okumak, film izlemek ve bilmediği şeylere karşı aşırı merak tutkusu olduğunu söylüyor. Ve sevdiği insanlarla saatlerce sohbet etmekten hiç usanmadığını belirtti.
İnstagram adresi: yaprakmed.

Eti Karam Gurme Reklamında oynayan Kız kim ‘in işleri ve Youtube Vlogu

İşte YaprakMedine’nin daha önce oynadığı işler ve reklamlar;

1)H&M “Journey” Dir.Cut reklamı
https://vimeo.com/372259144
2) H&M “Journey 2” Dir.Cut reklamı
https://vimeo.com/372434068
3)Gökcan Sanlıman – Aramızda reklamı
https://vimeo.com/372255544
4)Atasay – Tak Sana Yakışanı 2 reklamı
https://vimeo.com/372251857
5)Eti Karam Gurme Reklamı
https://www.youtube.com/watch?v=dvjhc-cg-i4

Ve size bu da yeni hayranlarına yapacağımız bir iki hediye link.
Kız arkadaşı Tuğçe ile bir vlog
https://www.youtube.com/watch?v=knk2DIOKfF8
Re-discover İstanbul çekimi
https://www.youtube.com/watch?v=Oyr3MobEk_0