İngiltere Prensi ve Sussex Düşesi’nden Ortak Instagram

Geçtiğimiz sene İngiltere Prensi ile evlenen Meghan Markle, evlendikten sonra Sussex Düşesi ünvanını almış ve sosyal medya hesaplarını silmişti. Meghan Markle ve Prens Harry hakkında haberler, Kensington Sarayı’nın resmi sosyal medya hesaplarından duyuruluyordu.

Ortak Instagram

Evlendikten sonra sosyal medya kullanımına ara veren İngiltere Prensi ve Sussex Düşesi geçtiğimiz günlerde SussexRoyal adında yeni bir ortak Instagram hesabı açtı. Açtıkları Instagram hesabı Kensington Sarayı’nın resmi  sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Kraliyet Yasaklarını Deldiler

Çift, Kate ve William çiftinden farklı olarak kendi sosyal medya hesaplarını açarak da bir ilke imza attı. Açtıkları yeni ortak hesapla Prens Harry ve Sussex Düşesi Markle, İngiltere Kraliyeti’ne ait kuralları da geçersiz saydı.

Instagram hesabının ilk gönderisinde Majesteleri Sussex Dükü ve Düşesi’nin resmi Instagram hesabı yazan bir post paylaşıldı.

Markle ve Prens Harry’nin bugüne dek gerçekleştirdiği gezilerden fotoğrafların paylaşıldığı ilk gönderide, “Resmi Instagram hesabımıza hoş geldiniz. Bize güç veren çalışmaları, desteklediğimiz işleri, önemli duyuruları ve kilit konulara ışık tutabilme olanağını paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz ve @SussexRoyal’e hoş geldiniz. Harry Meghan.” Yazısı paylaşıldı.