KEVIN DURANT ‘IN CORONA TESTİNDEN ÜZÜCÜ HABER

Kevin Durant corona virüs taşıyıcısı çıktı!

Amerikalı profesyonel basketbolcu Kevin Wayne Durant ‘tan gelen üzücü haber sosyal medyadan duyuldu. Göz dolduran kariyeri ve sergilediği müthiş performanslar ile büyük bir hayran kitlesine sahip NBA Brooklyn Nets oyuncusu Kevin Wayne Durant ‘ın 17 mart salı gecesi 4 defa corona virüs testine girdiği açıklandı.Hastalığın hiç bir semptomunu sergilemeyen oyuncunun 4 testinde de pozitif sonuç çıktı.Takım yönetimini ve hayranlarını yıkan bu haber corona’nın semptonlarını yaşamasakta taşıyıcı olma ihtimalini bir kez daha hatırlattı.Kevin Durant corona virüs taşıyıcısı çıktı!

Brooklyn’den 4 Oyuncunun Corona Virüs Testi Pozitif Çıktı !

Spor müsakabalarının bir bir durdurulduğu sırada 11 mart günü Utah Jazz’lı bir oyuncuda corona virüs tespit edildikten sonra NBA da durdurulma kararı almıştı. Ne yazık ki ligin durdurulmasına rağmen NBA oyuncularının corona virüsü taşıdığı haberleri son bulmuyor. Son olarak 4 takım arkadaşıyla birlikte Kevin Durantta corona virüs taşıyanlar listesine adını yazdırdı. Diğer 3 takım arkadaşının isminin gizli tutulduğu bu dönemde sadece Kevin Durant ‘ın haberini alan hayranları sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ilettiler. KEVIN DURANT CORONA

Şu ana kadar NBA liginde 10u aşkın basketbol oyuncusunun corona virüs taşıdığı tespit edildi.Tedavi süreçlerine biran önce başlayan tüm kulüplerin yaptığı ortak toplantıda bünyesinde barındırdıkları bütün oyuncuları karantinaya alma süreci gündemde.

Brooklyn Nets’in yıldızı Kevin Durant‘in corona virüs testi pozitif çıktı Durant: Herkes dikkatli olsun, kendini korusun ve karantinada kalsın. Bunu atlatacağız” (The Athletic)

10 Mart 2020, Drake ve Kevin Durant bir parti çıkışında birlikte takılıyorlardı. Bugün Durant’in corona virüs olduğu açıklandı, Drake’in de COVID-19 pozitif çıkma ihtimali var. Zengin/fakir, ünlü/ünsüz fark etmeksizin virüs yayılmaya devam ediyor.
Kevin Durant’in kariyer istatistikleri:
36.9 dk 27.0 sayı
7.1 ribaund
4.1 asist
%54,4 FG
%38,1 üçlük
%88,5