Ünlü Milyarder Penis Büyütme Ameliyatında Öldü

Mücevher kralı olarak bilinen Yahudi milyarder iş adamı Ehud Arye Laniado, Fransa’nın başkenti olan Paris’te cinsel organını büyütmek için girdiği ameliyat masasında hayatını kaybetti. 65 yaşında olan Laniado, penis büyütme ameliyatı sırasında kalp krizi geçirdi.

Gece hayatına çok düşkün olan Lanioda, sürekli mankenlerle ve genç kızlarla birlikte olduğundan penis büyütme ameliyatı yaptırmak istemişti. Paris’te ünlü bir cerrahın yaptığı operasyon sonucunda penisine enjekte edilen madde ile kalp krizi geçirdi.

Napolyon Kompleksi

Yerel medyada Laniado’nun kısa boyu sebebiyle “Napolyon kompleksi” olduğu, boyunun kısalığından rahatsız olduğu belirtildi. Laniado’nun bir arkadaşının söylediğine göre, “Laniado sadece kısa boyunu muhasebecisi ona banka hesap özetini okuduğunda unuturdu.”

Gündeme sürekli yasak elmas ticareti ve vergi usulsüzlükleri ile gelen Laniado’nun yaklaşık serveti 5 milyar dolar olarak belirtiliyor. Laniado, dünyanın en pahalı elması olarak bilinen 12.03 karatlık Josephine’in Mavi Ay’ını Hong Kong’ta tam 48 milyon dolara satmıştı.